Prawie idealna podróbka iPhone 4 – sprawdź jak odróżnić?

Napisany przez on 13 sierpnia 2013 in Telefony - 1 Komentarz

Temat iPhone 4 poruszany już był wielokrotnie, jednak ostatnio na rynku pojawiła się „bardzo dobra” podróbka iPhone 4. Jest to urządzenie które pod względem wyglądu oraz działania systemu operacyjnego jest wręcz identyczne jak oryginał. Podróbka jest oczywiście produkcji chińskiej, informujemy was o tym oczywiście aby nie dać się nabrać w podejrzanych komisach czy też na aukcjach allegro, które oferują iPhone 4 w podejrzanie niskiej cenie. Autor notki opisującej to urządzenie pisze nawet tak: „Do telefonu można używać oryginalnego kabla Apple’a i komputer wyświetli nam informację że znaleziono nowy sprzęt – iPhone i oczywiście ładuje się! (Dysk posiada 4GP)”


Widoczną i dla każdego fana Apple’a przekreślającą tą podróbkę cechą jest gniazdo karty sim oraz aplikowanie karty sim do telefonu. Gniazdo karty sim znajduje się z boku co powinno być już sygnałem że coś jest nie tak, drugą rzeczą dotyczącą karty sim jest sposób jej wkładania. Gniazdo nie wysuwa się tak jak powinno, kartę wkładamy odkręcając dwie śrubki od dołu oraz otwierając pokrywę.

Nasza redakcja jest pod wielkim wrażeniem wykonania podróbki, jest ona wykonana bardzo szczegółowo i myślimy że niejeden fan Apple na pierwszy rzut oka mógłby naciąć się na tym modelu. Jedynym pewnym sposóbem na sprawdzenie autentyczności urządzenia jest sprawdzenie jego numeru IMEI.

Poniżej prezentujemy zdjęcia pokazujące: po lewej podróbkę, po prawej oryginał. Widać na nich że podróbka jest na prawdę dobrze wykonana pod względem wizualnym.

iPhone 4

iPhone 4

iPhone 4

iPhone 4

iPhone 4

Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Jeden Komentarz on "Prawie idealna podróbka iPhone 4 – sprawdź jak odróżnić?"

  1. maciek 26 sierpnia 2016 o 18:34 · Odpowiedz

    witam mam pytanie czy jest to podróbka iPhone 4s ptam ponieważ nie chce być rozczarowany zakupem

    LINK; http://allegro.pl/nowy-oryginalny-apple-iphone-4s-8-gb-gw-firma-i6323642109.html

Zostaw Komentarz