Miejskie dresy męskie – hit 2017? Sprawdź najnowsze trendy!

Napisany przez on 30 czerwca 2017 in Odzież - Bez komentarzy

Kto by pomyślał? Kiedyś dresy pakowało się w plecak lub torbę i szło się z nimi na WF. Były znakiem rozpoznawczym tzw. dresiarzy. Aktualnie to trend, podbijający wybiegi na całym świecie! Jak je nosić? Z czym zestawiać? Jakie są obecne „dresowe trendy” w miejskim wydaniu?

Jacy mężczyźni noszą dresy?

Czy złą odpowiedzią byłoby stwierdzenie – „wszyscy”? Tak, jak za każdym uniwersalnym trendem i w tym przypadku podążają tłumy. Niezależnie czy są to mężczyźni spieszący się do pracy, czy zakochani pędzący na randkę. Dres w wydaniu miejskim to ukochane narzędzie do wyrażania własnych emocji przez hipsterów, blogerów czy nawet biznesmenów.

miejskie dresy

Jak nosić dresy w miejskim wydaniu?

Dresy zestawiane są zarówno ze zwykłymi T-shirtami, jak i eleganckimi koszulami czy nawet sportowymi marynarkami. Warto pamiętać o stonowanych lub dopasowanych kolorach i jednym wyróżniającym detalu, dzięki któremu nadamy stylizacji charakterystycznego wyglądu. Mogą to być zabawne skarpetki czy masywny zegarek.

Chcesz przełamać elegancki wygląd koszuli? Do granatowych, szarych czy czarnych dresów, dobierz białą koszulkę. Na to zarzuć dżinsową koszulę, która rozpięta, nada ekstrawaganckiego szyku w miejskim wydaniu.

Warto pamiętać o nieśmiertelnej i modnej zasadzie – prostota ponad wszystko. Skoro na górę postanowiłeś założyć marynarkę, to niech będzie ona bardziej sportowa niż elegancka. Dresy mają to do siebie, że nie lubią konkurencji w postaci przeciwnych stylów. Jeśli jednak czujesz się na tyle pewnie, to możesz śmiało podjąć się wyzwania.

Jeśli chłodne dni dadzą się we znaki, a Ty nie chcesz zrezygnować z dresów, na górę załóż bawełnianą koszulkę w mocnym kolorze i sportową bomberkę, która dopasuje się do miejskiego wydźwięku stylizacji.

Natomiast jeśli lubisz zestawy w jednym kolorze, to pamiętaj o ich dopasowaniu nie tylko pod względem kolorystycznym, ale również stylistycznym. Tutaj akurat sprawdzi się oversize’owa bluza, dzięki której całość będzie bardziej „raperska”, rodem z USA.

Spodnie dresowe męskie od dstreet.pl są hitem 2017 roku? Są i toz bardzo prostego powodu – są wygodne, a przede wszystkim uniwersalne. Stanowią bazę ciekawych stylizacji, które podbijają serca wielu modnych mężczyzn.

Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Zostaw Komentarz