Jak rozpoznać podróbki New Balance?

Napisany przez on 31 marca 2015 in Buty - Bez komentarzy

Rok 1906, Massachusetts. Powstaje firma New Balance. Firma produkująca obuwie sportowe. Szybko rośnie w siłę poszerzając swój asortyment o wszelkie akcesoria i odzież sportową. Zainteresowanie nią rośnie. Sportowy chętnie sięgają po rozwiązania tej marki. Buty są niezwykle wygodne, zwłaszcza do biegania, a to co przyciąga do nich klientów obecnie, to również dość uniwersalny wygląd, dzięki czemu można dopasować je do każdego ubioru.

Wśród sportowców buty te były modne i znane od dawna, spopularyzowały się stosunkowo niedawno i teraz są bardziej pożądanymi butami niż adidas czy Nike. Jednak na rynku, zwłaszcza na aukcjach internetowych pojawia się naprawdę wiele podróbek tego obuwia. Aby się nie pomylić, warto wiedzieć o ich kilku elementach, które je charakteryzują, a które są trudne do podrobienia.

Warto zwrócić uwagę na pietę – znajduje się tam cała i dokładna nazwa firmy. W podróbkach często występują skróty. Pudełko jest dobrze oznaczone, znajdziesz na nim numery serii. Co więcej, buty są po prostu idealne. Wszystko jest wykończone, z podeszwy nie wystaje klej, nic się nie odkleja. Egzaminem dla tych butów będzie jednak przymiarka. Jeżeli po włożeniu stopy, będziesz czuł się naprawdę komfortowo, tak komfortowo, że będzie chciało Ci się w nich biegać – masz na sobie buty oryginalne.

Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Zostaw Komentarz