Jak rozpoznać podróbki Hugo Boss?

Napisany przez on 7 stycznia 2012 in Odzież - 2 Komentarzy

Hugo Boss to niemiecka firma zajmującą się projektowaniem oraz produkcją odzieży i perfum. Została założona w 1923 roku przez Hugo Ferdinanda Bossa. Globalny rozrost firmy nastąpił w czasie II wojny światowej, kiedy była ona odpowiedzialna za szycie mundurów dla żołnierzy. Na obecnym rynku posiada wiele popularnych produktów przez mężczyzn. Ich popularność sprawia, że na aukcjach internetowych możemy spotkać duże widełki cenowe. Popularne produkty Hugo BOSS są sprzedawane w ogromnych ilościach, a jednocześnie z nimi pojawiają się super oferty. Najczęściej sprzedający piszą, że towar pochodzi za granicy i dlatego wygląda inaczej. Jeżeli cena kusi zbyt bardzo (połowa ceny rynkowej) najprawdopodobniej jest to podróbka.Dziś dzięki swojej znanej marce stanowi łakomy kąsek dla osób zajmujących się produkcją podróbek. Aby się przed nimi ustrzec warto wiedzieć, że:
 1. Metka cenowa wykonana jest z plastiku. Wszelkie papierowe są oznaką podróbki.
  Jak rozpoznać podróbki Hugo Boss?
 2. [AdsWithin]
 3. Każdy guzik zawiera logo producenta. 
  Jak rozpoznać podróbki Hugo Boss?
 4. Każde logo powinno być wyszyte. Wszelkie wydruki to podróbka.
  Jak rozpoznać podróbki Hugo Boss?
Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!
Opracowano na podstawie:
 1. http://www.fakesrevealed.com/Hugo_Boss.html

2 Komentarzy on "Jak rozpoznać podróbki Hugo Boss?"

 1. Tomek 17 kwietnia 2012 o 10:57 · Odpowiedz

  Czyli jeśli w galerii bałtyckiej (w Gdańsku) są rzeczy, przykładowo spodnie z guzikami, które nie posiadają napisu hugo boss to podróbki? Spodnie w cenach około 600-700zł. Dodatkowo ani jeden produkt nie posiada plastikowych metek cenowych a jedynie tekturowe/papierowe.

  • admin 6 maja 2012 o 11:05 · Odpowiedz

   Informacje pochodzą z zagranicznego źródła (USA), sposób dystrybucji towaru może się różnić od naszego. Wszystkie porady zawarte w artykule nie powinny być podstawą do ewentualnych roszczeń.

Zostaw Komentarz