Jak rozpoznać podróbki odzieży Dolce & Gabbana?

Napisany przez on 18 lipca 2012 in Odzież - Bez komentarzy

Dolce & Gabbana to włoski dom mody o zasięgu światowym. Jego ubrania promuje wiele gwiazd filmowych oraz muzycznych, wśród których warto nadmienić Victorie Beckham, Madonne oraz Johnnego Deppa. 
W wyniku prac uzdolnionego sztabu marketingowego firma stała się ekskluzywną marką. Po raz kolejny popularność przełożyła się na produkcję wyrobów nieoryginalnych. Aby się ich ustrzec warto wiedzieć, że

  1. Dołączona ulotka z pewnością nie posiada jakikolwiek błędów w pisowni. Marka rangi Dolce & Gabbana może sobie pozwolić na nieprawidłowy zapis słowa „specjalny”. Dokładnie rzecz ujmując chodzi o „sipecial” na załączonym poniżej zdjęciu.
    Dolce & Gabbana
  2. W podrobionych egzemplarzach metki często są niewłaściwe, bądź wykonane niestarannie. Na poniższym obrazku prawidłowa jest lewa.
    Dolce & Gabbana
  3. Sprzedawcy falsyfikatów często posiadają w swojej ofercie ubrania z różnych fabryk. Po dokładnych oględzinach kliku sztuk można dostrzec niejednakowe projekty wewnętrznych metek. Zazwyczaj różnią się znacząco kształtem, między innymi z powodu odmiennych promieni zaokrągleń rogów.
    Dolce & Gabbana

[AdsWithin]

4. Jeansy  Dolce & Gabbana nie posiadają z tyłu papierowych (stałych) metek. W większości wypadków są one wykonane z materiału z licznymi uwypukleniami. Dołączona fotografia przedstawia przykład nieudolnej próby podrobienia spodni.


Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!
Opracowano na podstawie:
  1. http://www.angelfire.com/un/fakeclothing/index.htm

Zostaw Komentarz