Jak rozpoznać podróbki butów Ugg?

Napisany przez on 27 listopada 2011 in Buty - 1 Komentarz

Zima zbliża się dużymi krokami. Wielu z nas rozgląda się właśnie nad zimowym obuwiem, między innymi firmy UGG, jaka w ostatnim czasie stała się naprawdę popularna wśród młodych ludzi. Aby ustrzec się przed podróbką należy wiedzieć, że:




  1.  Choć ciężko w to uwierzyć to oryginalne buty Ugg są od lat produkowane w Chinach przez korporacje Deckers Outdoor Corporation. Wszelkie egzeplarze „Made New Zealand, Australia” to stuprocentowe podróbki.
  2. [AdsWithin]
  3. Podróbki charakteryzują się inny krojem czcionki zawartej na tylnej etykiecie pięty. Przede wszystkim jest ona znacząco większa od oryginału.
  4. Oryginale buty posiadają elastyczną podeszwę podatną na zgięcia. W tanich imitacjach jest ona sztywna.
Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Jeden Komentarz on "Jak rozpoznać podróbki butów Ugg?"

  1. sylbowia 24 maja 2014 o 13:34 · Odpowiedz

    Podróbki najczęściej robione są w Chinach ze SKÓRY ŻYWCEM OBDARTEGO PSA LUB JENOTA…. Jeśli nie stać Was na oryginał lepiej nie kupujcie tańszej wersji, a jeśli zdecydujesz się przed zakupem obejrzyj wideo gdzie zwierzę jest obierane żywcem ze skóry, a później jeszcze długo cierpi bo nie zostaje dobite… Ponadto podróbki deformują stopy. Oryginały są z wełny australijskiej owcy więc nie łączy się z cierpieniem, są wygodne i nie zniekształcają stopy.

Zostaw Komentarz