Jak rozpoznać podróbki butów Adidasa

Napisany przez on 21 lipca 2011 in Odzież - Bez komentarzy

Adidas znany jest przede wszystkim z wysokiej jakości produkowanych wyrobów, z pewnością zasłużył sobie na miano jednej z najlepszych firm odzieżowych. Chociaż producenci podróbek ciągle poprawiają oferowany towar to wciąż wiele mu brakuje do oryginału. Zatem przed zakupem:
  1. Dokładnie przyjrzyj się tyłowi buta. Bardzo często w podróbkach przejście pomiędzy materiałem wewnętrznym a zewnętrznym jest wykonane niedokładnie. Prawdzie buty adidasa są wykonane z dbałością o wszelkie szczegóły. Nie znajdziemy tam z pewnością żadnej odstającej nitki.  Dzięki tej prostej metodzie bez problemu dostrzeżemy iż sprzedawca usiłuje nam sprzedać towar nieoryginalny.
  2. Sprawdź dokładnie opakowanie i metki. Numery seryjne powinny zgadzać się w obu miejscach. Dla pewności możesz zapytać przedstawiciela firmy czy produkt o danym numerze został wyprodukowany.
  3. Przyjrzyj się sposobowi prowadzenia szwów. Autentyczny produkt posiada prosto poprowadzone szwy. W podróbkach  często są wykonane zbyt szybko, bez należytej precyzji.
  4. [AdsWithin]
  5. Sprawdź cenę proponowaną przez producenta. Na stronie oficjalnych sprzedawców Adidasa możesz sprawdzić katalogową cenę produktu, jeżeli sprzedawca oferuje Ci świetny interes to otrzymujesz pierwszy sygnał iż coś może być nie tak. Pamiętaj prawdziwe okazje z reguły nie istnieją!
Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Zostaw Komentarz