Jak rozpoznać podróbkę zapalniczki Zippo

Napisany przez on 23 lipca 2011 in Pozostałe - 1 Komentarz

Osoby poszukujące trwałej zapalniczki na wiele lat często interesują się ofertą firmy Zippo. Każdy produkt tej firmy posiada dożywotnią gwarancję, co z pewnością świadczy o niebywałej jakości oferowanego produktu. Wybierając podróbkę oczywiście jej nie otrzymamy. Warto zatem wiedzieć że
  1. Zippo nigdy nie produkowało fajek. Wszystkie promocyjne zestawy są czystymi podróbkami (nie licząc zestawów ze współpracującą firmą peterson).
  2. [AdsWithin]
  3. Zippo posiada specyficzny system oznakowania swoich zapalniczek, składający się z liter i cyfr (pomijając zabytkowe modele).  W oznaczeniu miesiąca na pewno nie znajdziemy literek U i Z, na spodzie wybitego wyrazu breadport czy breadpord (tylko i wyłącznie breadford).
  4. Logo na dołączonej gwarancji powinno pokrywać się z tym załączonym na zapalniczce. Wszelkie nawet minimalne różnice są oznaką podróbki.

     
Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Jeden Komentarz on "Jak rozpoznać podróbkę zapalniczki Zippo"

  1. Robert 5 września 2013 o 15:03 · Odpowiedz

    Chyba w tekście jest błąd. otóż „W oznaczeniu miesiąca na pewno nie znajdziemy literek U i Z, na spodzie wybitego wyrazu breadport czy breadpord (tylko i wyłącznie breadford)” powinno byc ” (tylko i wylacznie bradford)”

Zostaw Komentarz