Jak rozpoznać podróbkę torebki Longchamp

Napisany przez on 24 sierpnia 2011 in Torebki - 3 Komentarzy

Longchamp to globalna marka produkująca wiele luksusowych wyrobów skórzanych. Firma stała się sławna między innymi dzięki produkcji wysokiej jakości akcesoriów, nie dostępnych wówczas u konkurencji. Sprzedawcy produkują podróbki, zarabiając na nich ogromne marże. Produkty firmy Longchamp nie należą do najtańszych, stąd wiele osób szuka tańszych odpowiedników na portalach internetowych. Nie koniecznie kupują oni podróbki, nawet o tym nie wiedząc. Jeżeli zdecydujemy się na zakup torebki tego producenta powinniśmy wiedzieć że
 1. Oryginalna torebka posiada lekko wytłoczony wzór diamentowy na skórze. Podróbka przypomina tanią imitację tego materiału.
  Jak rozpoznać podróbkę torebki Longchamp
 2. [AdsWithin]
 3. Wszelkie notki informacyjne są dokładnie wyrównane. Odstęp od szwów górnych i dolnych powinien być tej samej wielkości.
  Jak rozpoznać podróbkę torebki Longchamp
 4. Zakończenie zamka jest zaokrąglone. Kształtem nie przypomina konturów herbu.
  Jak rozpoznać podróbkę torebki Longchamp
Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

3 Komentarzy on "Jak rozpoznać podróbkę torebki Longchamp"

 1. Zuza 26 grudnia 2012 o 19:59 · Odpowiedz

  kiedy będzie artykuł o torbach converse? ponieważ mam takową za 109 zł (to dość dziwne) i zaczął mi się urywać pasek, oraz uchwyty od zamków, proszę o pomoc

 2. Mania 14 kwietnia 2013 o 16:05 · Odpowiedz

  Co powinnam zrobić jeśi oszukano mnie na serwisie allegro, gdzie kupowałam torbe? Zapewniali, że torba jest oryginalna, a z tego co jest tu napisane to ewidentnie podróbka..

  • admin 14 kwietnia 2013 o 17:32 · Odpowiedz

   Proszę spróbować skontaktować się ze sprzedawcą, przedstawić mu sytuacje i zażądać zwrotu.

Zostaw Komentarz