Jak rozpoznać podróbkę torebki Gucci ?

Napisany przez on 25 lipca 2013 in Torebki - Bez komentarzy

Torebki Gucci to symbol szyku oraz elegancji. Są one przedmiotem pożądania kobiet na całym świecie – dlatego tak często są podrabiane. Unikanie podróbek jest trudne, jednak dzięki kilku ważnym wskazówkom na pewno ich nie zakupicie!


1. Ceny torebek Gucci zaczynają się od około 800 dolarów, a niejednokrotnie przekraczają 2 000 dolarów. Dlatego zbyt niska oferta jest podejrzana. W razie wątpliwości możemy porównać model, z modelami torebek zamieszczonymi na oficjalnej stronie internetowej Gucci.

Gucci-Handbags1

2. Sprawdzenie monogramu Gucci jest bardzo ważne. Litery G znajdują się naprzeciw siebie, jednak nie są ze sobą połączone. W przybliżeniu litery są wyraź nie widoczne, zawsze z takimi samymi odstępami, często w podróbkach odstępy są różne. Warto także zwrócić uwagę na tło monogramu – powinno ono być jednolite.

gucci handbamg2

3.  Co torebki Gucci zawsze dostaniemy woreczek, chroniący ją przed kurzem. Mimo wszystko woreczek jest wykonany z materiałów najwyższej jakości – tanie podróbki wykonane są z tanich materiałów. Gucci nie wykorzystuje foliowych woreczków. Nazwa marki umieszczona jest na środku woreczka.

gucci handbag4

4. Do swoich torebek Gucci zawsze dołącza certyfikat oryginalności, na certyfikacie umieszczony jest numer seryjny torebki.

Gucci-on-Identification-card

 

 

Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Zostaw Komentarz