Jak rozpoznać podróbkę perfum Lacoste essential ?

Napisany przez on 15 lipca 2013 in Perfumy - Bez komentarzy

Perfumy Lacoste są bardzo często używane przez mężczyzn, szeroka gama zapachów, niezbyt wygórowana kwota tworzą idealną kompozycję dobrego produktu. Jednak często nie chcemy wychodzić z domu i decydujemy się na zakup przez internet, gdzie również cena jest niższa niż w perfumeriach np sephora. Perfumy są jednak jednym z najbardziej podrabianych produktów. Ciężko sprzedającemu jest udowodnić, że kupiliśmy podróbkę, może on nas zwodzić tłumacząc się, że nie wąchaliśmy wcale oryginału, albo bierze od prosto od producenta i nie ma takiej możliwości aby były to podróbki.
Dlatego kupując perfumy Lacoste essential warto zwrócić uwagę na poszczególne punkty:

1. Zdecydowanie różne kształty, inny kolor, oraz mniejsza pojemność. Inne wieczko od zamknięcia.

Jak rozpoznać podróbkę Lacoste essential

2. Korki zamykające perfumy, zdecydowanie różnią się od siebie.

Jak rozpoznać podróbkę Lacoste essential

[AdsWithin]

 

3. Końcówki Spray, mają inny wygląd, oryginalne jest niższe i bardziej grube. Podróbki często mają, na dole przegrodę, są wyższe i cieńsze.

Jak rozpoznać podróbkę Lacoste essentialJak rozpoznać podróbkę Lacoste essential

Kupując perfumy, po zwróceniu uwagi na te poszczególne punkty warto przejrzeć stronę/sprzedawcę od, którego zamierzamy je zakupić. Jak długo działa na rynku, ile perfum sprzedał, czy ktoś w komentarzach podejrzewał go o podróbki. Zachowując szczególną uwagę, możemy kupić perfumy w niższej cenie niż w perfumeriach o tej samej jakości.

Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Zostaw Komentarz