Jak rozpoznać podróbkę perfum Armani Acqua di Gioia ?

Napisany przez on 15 lipca 2013 in Perfumy - Bez komentarzy

Perfumy Giorgio Armani znane są na rynku od lat. Legendarne zapachy, które schodzą w ekspresowym półek ze sklepów. Mnóstwo opinii na internecie, powoduję, że sprzedawcy w dużych ilościach podrabiają te perfumy. Perfumy Armani należą do wyższej półki perfum, stąd ich ceny kształtują się na poziomie 200-700 zł w perfumeriach. Na internecie często możemy zakupić je w dużo mniejszej cenie, jednak czy zakupimy też oryginały ? Czy cena jest spowodowana ominięciem kosztów (wynajem lokalu, obsługi) a towar pochodzi od tego samego dystrybutora ? Przy wyborze perfum Armani Acqua di Gioia warto zwrócić uwagę na następujące punkty:
1. Wygląd butelek, oryginalna butelka po prawej, podróbka po lewej. Różnią się kształtem i kolorem.

Jak rozpoznać podróbkę perfum Armani Acqua di Gioia ?

2. W podróbce zdarzają się pęcherzyki powietrza (w szkle flakonika)

3. Inne są korki, oryginalny korek jest idealnie wyrobiony bez żadnych otarć. Podróbka ma linie w różne strony wygląda jakby była zarysowana. (Oryginał na górze, podróbka na dole ! )

Jak rozpoznać podróbkę perfum Armani Acqua di Gioia ?fake

[AdsWithin]

4. Inny kolor napisu na środku butelki, inna czcionka, mniej gruba. Gorszej jakości – naklejona na folii samoprzylepnej, można spróbować odkleić, oryginał nie ma prawa odejść (Oryginał na górze, na dole podróbka)

oryginal2fake2

5. Odstęp między literami A i R w napisie Armani (Oryginał na górze, na dole podróbka)

oryginal3fake3

6. Litery na dole flakonika, w oryginale nie są pogrubione, są blisko siebie  i są wypukłe. W podróbce są pogrubione, w krzywej pozycji, i nie są wypukłe. (Oryginał na górze, podróbka na dole)

oryginal4fake4

 

Mam nadzieję, że dzięki temu poradnikowi zakupicie oryginalne perfumy Armani Acqua di Gioia. Jeżeli nie macie pewności co do perfum z allegro, warto poprosić sprzedającego o więcej zdjęć lub napisać na naszym forum.

Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Zostaw Komentarz