Jak rozpoznać podróbkę odzieży D&G?

Napisany przez on 12 września 2013 in Odzież - Bez komentarzy

Jedną z bardzo często podrabianych marek jest Dolce&Gabbana, a najczęściej chodzi o kolekcję skierowaną do młodzieży – D&G. Artykuł ten będzie próbował pomóc wam w pewnej ważnej kwestii gdy decydujemy się na zakup tej marki czyli – Jak odróżnić podróbkę odzieży D&G? Zaczynamy!
1. Numery i kody produktu – zacznijmy od tego że odzież D&G zawsze pakowana jest w worek ochronny. Na worku powinna znajdować się metka z wcześniej wspomnianymi numerami oraz kodami (patrz zdjęcie). Numery muszą być identyczne na wszystkich metkach, tej na worku, na metce papierowej oraz na metce wszytej w odzież.
pap metka

worek metka

wsz metka

2. Hologram – hologram znajdziemy na metce papierowej, powinien być również wszyty w ubraniu – niestety po kilku praniach zdarzyć się może, że hologram odpadnie.

3. Inne zabezpieczenia – jeśli dobrze przyjrzymy się mocowaniu metki to znaleźć możemy drobną taśmę, która cała jest obrandowana.

4. Metka materiałowa – metka w oryginalnych ubraniach jest doskonale wszyta, nie ma tutaj mowy o jakiś krzywych szwach, niedokładnym kształcie metki itp. Logo które znajduje się na metce jest wypukłe. Metki są różnej wielkości w zależności jaką część garderoby kupujemy. Obok metki znajdziemy zazwyczaj kraj produkcji, nie ma tutaj reguły. Możemy znaleźć takie kraje jak Tunezja, Rumunia, Mauritius czy też nawet Chiny.

metka materialo

5. Metki wewnętrzne – metki te zawierają: rozmiar, hologram, kod produkty, skład materiałowy i inne.

6. Obrandowania – D&G lubi obrandowywać wszystko co się da, dlatego też ich logo „D&G” znajdziemy prawie na każdym szczególe, od wyżej wspominanych metek do suwaków do zamków błyskawicznych.

brand suwaki

Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Zostaw Komentarz