Jak rozpoznać podróbkę Michael Kors?

Napisany przez on 31 marca 2015 in Torebki, Zegarki - Bez komentarzy

Michale Kors to niezwykle znany i utalentowany projektant modowy, który swoim nazwiskiem stworzył markę, będącą już na rynku 30 lat. Jego projekty są niezwykle cenione przez krytyków, innych projektantów, ale też przez użytkowników. Najpopularniejszymi, a na pewno najbardziej pożądanymi produktami w jego kolekcjach są zegarki oraz torebki. Czy wiesz jak rozpoznać oryginał?

Torebki
Na punkcie torebek szaleje niemal każda kobieta. Kupując torebkę światowej klasy projektanta, chcemy mieć pewność, że pochodzi właśnie z jego pracowni. W tym przypadku warto zwrócić szczególną uwagę na cenę; jej koszty będzie wahał się od 900 do 1600 złotych. Jeżeli ktoś oferuje Ci sprzedaż torebki za 200, 300 lub 400 złotych, możesz mieć pewność, że nie jest to oryginał. Zdarza sie (bardzo rzadko), że ktoś chce szybko sprzedać swoją używaną torebkę. Możesz wtedy znaleźć egzemplarz w znacznie niższej cenie, jednak zawszą bądź ostrożny. Sprawdź napisy i kształt. Na torebkach tego projektanta, napis wykonany jest złotymi, drukowanymi literami, które nie stykają się ze sobą, a sama torebka jest bardzo sztywna i nie widać na niej żadnych zgięć. Napy umieszczone są przy poprzecznej linii, a metka zawsze ma kolor jasnobeżowy.

Zegarki
W przypadku zegarków zacznijmy od instrukcji. Do każdego bowiem zegarka dołączana jest książeczka. Bardzo łatwo rozpoznać fałszerstwo – oryginalna książeczka jest klejona, podrabiana – zszywana. Drugi element to opakowania – zawsze bardzo eleganckie z nazwą firmy. Często zdarza się, że na pierwszy rzut oka wszystko wygląda idealnie, ale spójrz na tarcze – czy na pewno wszystkie litery się zgadzają? Na odwrocie zegarka znajdziemy także numer seryjny, który musi być taki sam, jak ten, na wspomnianej już instrukcji.
Nikt nie chce wydawać na podróbki tak dużo pieniędzy. Podczas tak ważnych i drogich zakupów nie spiesz się – sprawdź wszystkie szczegóły i bądź pewna, że twój produkt jest oryginalny.

Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Zostaw Komentarz