Jak rozpoznać podróbkę kremu BB Skin79 ?

Napisany przez on 15 lipca 2013 in Galanteria, Kosmetyki - Bez komentarzy

Skin79 jest światowym producentem kosmetyków, uwielbianego przez miliony kobiet. Zamawiając kosmetyki przez internet należy zachować szczególną uwagę na zamawiany towar, popyt kosmetyków tego producenta spowodował powstawanie dużej ilości podróbek. Najczęściej o zakupie podróbki, dowiadujemy się gdy już paczka dotrze do nas. Jeżeli znajdziemy aukcję, na której krem kupimy zdecydowanie taniej, lepiej odpuścić. Zazwyczaj jest to właśnie podróbka, cena rynkowa może być do 10-15 zł niższa ale z pewnością nie o 30-40 zł. Warto zapytać sprzedającego o jak największa ilość szczegółów które przedstawiamy poniżej w celu weryfikacji oryginalności produktu.


Aby ustrzec się zakupu podróbki kremu BB skin79 warto zwrócić uwagę na:

1. Warto zwrócić uwagę na konsystencję kremu, oryginalny krem nie powinien się rozwarstwiać ani być tłusty. Jeżeli wcześniej używaliśmy tego kremu, warto zwrócić uwagę na jego zapach, podróbki zazwyczaj mają zdecydowanie inną woń.

Jak rozpoznać podróbkę kremu BB Skin79 ?

2. Kolor kółeczka na wieczku tzw. gradient, na oryginale kółko jest bardziej niewidoczne, niż na podróbkach.

Jak rozpoznać podróbkę kremu BB Skin79 ?

[AdsWithin]

3. Błędy ortograficzne, lub błędy pisowni na opakowaniu. Nazwa „Beblesh balm” jest napisem oryginalnym, wymyślonym przez skin79. Warto również zwrócić uwagę na opakowanie, kąty ścian.

Jak rozpoznać podróbkę kremu BB Skin79 ?Jak rozpoznać podróbkę kremu BB Skin79 ?

Szczególną uwagę należy zachować przy oglądaniu pudełka, często litery są dalej/bliżej od siebie, napisane inną czcionką lub umieszczone w innym miejscu.

Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Zostaw Komentarz