Jak rozpoznać podróbkę iPhone’a

Napisany przez on 21 lipca 2011 in Elektronika, Telefony - 1 Komentarz

iPhone jest jednym z najbardziej rozpoznawanych telefonów na świecie. Niestety ze względu na jego wysoką cenę większość z nas nie może sobie na niego pozwolić. Wykorzystują to oczywiście producenci podróbek, jacy wypuszczają na rynek tanie imitacje telefonu Apple. Zanim więc zdecydujemy się na taki telefon sprawdźmy czy
  1. iPhone nie posiada klapki na baterie. Mobilne produkty Apple posiadają ukrytą baterię, do której wyjęcia potrzeba rozebrać sprzęt od strony wyświetlacza.
  2. Sprawdź dokładnie system operacyjny i szybkość działania. Jeżeli widzimy fizycznie telefon warto sprawdzić system operacyjny, jest to najprostsza metoda na wykrycie ewentualnych różnić od oryginału, jaki pracuje szybko, bez przycięć. System jest oczywiście dostępny w polskiej wersji (z wyjątek wczesnych wersji, rzadko spotykanych) językowej a samo tłumaczenie jest wysokiej jakości.
  3. [AdsWithin]
  4. Sprawdź tył telefonu. Oryginał nie zawiera żadnego logo użytych technologii. Na próżno można szukać w oryginalne logo bluetooth czy wi-fi.
Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Jeden Komentarz on "Jak rozpoznać podróbkę iPhone’a"

  1. avisto_reseller 7 sierpnia 2013 o 16:35 · Odpowiedz

    podrobki iphone’a maja system operacyjny android z nakladka (albo inny os) a oryginaly maja iOS’a od apple 😉 proste ; p

Zostaw Komentarz