Jak rozpoznać podróbkę Hugo Boss Bottled Sport?

Napisany przez on 6 września 2013 in Perfumy - Bez komentarzy

Szukając okazji w internecie, a zwłaszcza na Allegro należy zawsze bacznie zwracać uwagę na opisy. Niestety prędzej czy później wpadka jest nie unikniona o czym przekonał się jeden z użytkowników Allegro i postanowił podzielić się z nami informacją na temat podróbki.


Na stół bierzemy perfumy Hugo Boss Bottled Sport. Niestety pudełka nie mamy, tylko 2 flakoniki z perfumami. Jednak one wystarczą w zupełności do identyfikacji podróbki, która potem okazała się bardzo słabą podróbką.

Podróbka po lewej, oryginał po prawej.

1. Kolor
Na pierwszy rzut oka można rozróżnić podróbkę – ma ona kolor żółty. Oryginalny przedmiot jest ZAWSZE przezroczysty. Inne odcienie – podróbka.

podróbka Hugo Boss Bottled Sport

2. Atomizer
Jak widać w podróbce atomizer jest duże mniejszy, jakby bardziej wciśnięty.

Jak rozpoznać podróbkę Hugo Boss Bottled Sport

3. Dno
Oryginał – czarne cyferki (prawdopodobnie nr partii) i białe napisy. Wszystko jest na przezroczystym kółku, które jest na samym środku dna.
Podróbka – kółko jest nie wycentrowane i wszystko jest napisane innym kolorem – odcień różu.

Jak rozpoznać oryginał Hugo Boss Bottled Sport

4. Zapach
Zapach można opisać jednym słowem – śmierdzi. Oryginalny zapach jest świeży, relaksujący, natomiast w podróbce jest on mdły. W żadnym przypadku nie przypomina on oryginalnego produktu. Ba! Nawet nie nadaje się jako odświeżacz zapachu w toalecie.

Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Zostaw Komentarz