Jak rozpoznać podróbkę butów Louboutin?

Napisany przez on 13 sierpnia 2013 in Buty - Bez komentarzy

Buty słynnego projektanta Christiana Louboutina stały się obiektem pożądania wielu kobiet z całego świata. Czerwona podeszwa to atrybut który charakteryzuje buty od tego właśnie projektanta, jest on ich autorem. Szpilki Louboutiny to symbol kobiecości, luksusu, pożądania, stylu oraz perfekcji.


Jednak za takim nazwiskiem idą oczywiście pieniądze co sprawia że tylko nieliczne z nas mogą sobie pozwolić na takie buty. Dlatego tez wiele z nas poszukuje Louboutinków w niższych cenach na takich portalach jak allegro czy ebay, gdzie oryginalnych butów od znanego projektanta szukać można niestety ze świecą. Dlatego też przygotowaliśmy dla was kilka porad jak rozpoznać podróbkę butów Louboutina?

1. Najbezpieczniejszą metodą jest zapoznanie się z listą sklepów internetowych które oficjalnie współpracują z firmą Louboutin. Aktualne wykazy takiej listy można oczywiście znaleźć na stronie projektanta.

2. Kolejną rzeczą na którą powinniśmy zwrócić uwagę jeśli nie chcemy kupić podróbki butów Louboutin to cena. Wiadome jest że w internecie możemy trafić na naprawdę ciekawe przeceny jednak jeśli znajdziemy Louboutiny za mniej niż 300euro to proponujemy sprawdzić dobrze sklep przed dokonaniem zakupu. Nawet jeśli pośrednik zapłacił ze te buty 300euro to nie może ich sprzedać taniej niż 300euro nawet jeśli została mu jedna czy dwie pary.

3. Chcąc kupić oryginalne buty Louboutina warto zwrócić uwagę na woreczek przeciw kurzowy. Kupując oryginalne buty powinien być tylko jeden woreczek na obydwa buty. Jeśli buty są spakowane osobno to coś jest z pewnością nie tak.

4. Słynna czerwona podeszwa w oryginalnych butach nie jest nigdy pokryta żadną folią czy celofanem, żaden szanowany projektant nie pozwoliłby na to.

5. Zapasowe fleki dodawana są do każdej pary, nie ważne czy była ona przeceniona czy też nie. Powinny one znajdować się w małym czerwonym woreczku. Takim samym jak woreczek przeciw kurzowy tylko że trochę mniejszy. Jeśli są one zapakowane w woreczek plastikowy to wiadomo że to 100% „Fake”.

6. Do butów nigdy nie dodawany jest żaden certyfikat gwarantujący oryginalność butów, żadna marka z sektora premium nie pozwoliłaby sobie na takie „faux pas”. Jeśli sprzedawca chwali się że posiada taki certyfikat to od razu można go przekreślić z listy uczciwych sprzedawców.

Jest to kilka najważniejszych rad którymi powinnyście się kierować poszukując oryginalnych Louboutinów. Pamiętajcie że jeśli macie chociaż cień wątpliwości że możecie kupować podróbkę, nie róbcie tego. Nie ma sensu wydawać sporej sumy pieniędzy na podróbki które tylko przypominają oryginał. Właśnie dowiedziałaś się jak rozpoznać podróbkę butów Louboutin.

donegif

Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Zostaw Komentarz