Jak rozpoznać podrobione dżinsy Wrangler?

Napisany przez on 2 grudnia 2011 in Spodnie - 1 Komentarz

Wrangler to najpopularniejsza marka dżinsów na świecie, wywodząca się ze słowa kowboj. Niestety rozpoznawalność loga tej firmy przekłada się bezpośrednio na ilość produkowanych podróbek. Zanim zdecydujemy się na zakup powinniśmy wiedzieć, że
  1. Wszystkie wewnętrzne szwy wykonane są nicią koloru żółtego.  Kolor ten nie zmienia się podczas prania.
  2. Wszystkie kieszenie są względem siebie symetryczne. Nawet niewielkie różnice pomiędzy częścią lewą a prawą są oznaką podróbki.
  3. [AdsWithin]
  4.  Oryginalne dżinsy wykonane są z wysokiej jakości materiału, który waży przynajmniej 850 gram. Wszystkie lżejsze egzemplarze są kiepskimi podróbkami.
Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Jeden Komentarz on "Jak rozpoznać podrobione dżinsy Wrangler?"

  1. Jan 13 grudnia 2012 o 10:46 · Odpowiedz

    Witam, przeczytałem powyższy artykuł, jest bardzo ciekawy ale nieprawdziwy. Po pierwsze szwy i nici. wrangler wypuszcza wiele modeli i w każdym dziesiątki wytarć, i tylko w klasycznych modelach i wytarciach jak np Texas Stonewash nici są żółte, w nowych modelach i wytarciach wcale takie być nie musza, mogą być czarne, białe, brązowe itd. kieszenie to też inna sprawa niż opisana tutaj, mogą one być przekrzywione bo mało kto z nas wie, że nawet w sklepach licencjonowanych sprzedawane są spodnie wadliwe, a krzyywe kieszenie czy nogawki do nich należą. Więc jest to po prostu bzdurą. Jeżeli chodzi o wagę spodni, to największa bujda jaką słyszałem i czytałem, waga spodni w zależności od rozmiaru, składu czy użytego materiału i jego grubości różni się, trudno zatem żeby spodnie damskie w rozmiarze 26/30 z cienkiego materiału miały taką wagę jak męskie w rozmiarze 42/34 z bawełny. Pozdrawiam.

Zostaw Komentarz