Jak rozpoznać podrobioną koszulę Tommy Hilfiger?

Napisany przez on 29 listopada 2011 in Koszule - 1 Komentarz

Tommy Hilfiger to niewątpliwe obecny król na rynku modnych koszul, niestety w stacjonarnych sklepach ceny tego producenta są zbyt wysokie dla większości z nas. Poszukując oszczędności robimy zakupy za pośrednictwem portali aukcyjnych.Jednak sporo osób nie zdaje sobie sprawy o liczbie oferowanych podróbek. Warto zatem wiedzieć, że:
  1. Wewnątrz koszuli, dokładnie rzecz ujmując wokół logo można dostrzec uszyty trójkąt. W niektórych podróbkach brakuje go, przez co koszula staje się poluzowana.
  2. [AdsWithin]
  3. Oryginalne koszule posiadają schludne szwy, poprowadzone poprzez wszystkie warstwy.  Koszule nieoryginalne robione są często z zasadą: „byle skończyć”.
  4. Sprawdź miejsce wyprodukowania i upewnij się że producent posiada w danym kraju swoją fabrykę. Podróbki często pochodzą z nieznanych miejsc.
Masz wątpliwości? Zapytaj o poradę na forum!

Jeden Komentarz on "Jak rozpoznać podrobioną koszulę Tommy Hilfiger?"

  1. Monika 28 lutego 2013 o 09:45 · Odpowiedz

    Witam, jeśli koszula spełnia powyzsze wymagania, natomiast nie posiada takiej metki, ma napisane Classic Hilfiger Denim? Dodatkowo ma napis po lewej stronie na piersiach THD i logo na rękawie? dodtakowo każdy gusik jest sygnowany, proszę o pomoc , zakupiłam inny produkt na portalu aukcyjnym dostałam całkiem inną koszulę, dodatkowo w innym kolorze….

Zostaw Komentarz